Zaznacz stronę

Kobiety i mężczyźni wypoczywają w odmienny sposób, jeśli mają okazję wybrać relaks w pojedynkę. W tym artykule rozważymy jedną z bardziej lubianych atrakcji dla pań – oferty spa.

Do spa możesz wyjechać w dowolnej chwili – na godzinę lub kilka dni. Jeśli marzysz o pełnej regeneracji, poświęć na nią więcej czasu – piękno i relaks nie lubią pośpiechu. Zapisz się na liczne zajęcia oraz sesje, aby zyskać promienny wygląd i świetne samopoczucie. Co polecamy z oferty spa?

W Kołobrzegu możesz skorzystać z unikalnego siedmiodniowego pakietu odchudzającego, który sprawi, że w swoim ciele poczujesz się jak bogini. Hotel Diva SPA oferuje rozmaite zabiegi, abyś poczuła się piękna oraz atrakcyjna. W skład pakietu wchodzą intensywne zabiegi odchudzające i ujędrniające, rozmaite masaże oraz kąpiele. W trakcie pobytu możesz także korzystać z uroków sauny, jacuzzi, hydromasaży, basenu i wielu innych, atrakcyjnych form spędzania czasu, który pozwoli Ci odzyskać wspaniałą figurę i dobry humor.

W Kudowie-Zdrój poddasz się zabiegom w Hotelu Verde Montana Welliness&SPA. W samym centrum możesz liczyć na profesjonalną opiekę i wspaniałe zabiegi, które sprawią, że poczujesz się dumna ze swojego ciała i szczęśliwa. Wśród polecanych zabiegów wskazujemy kąpiel w oślim mleku, nawilżające zabiegi twarzy, masaże i inne. Bez ograniczeń można korzystać z sauny, basenu i jacuzzi. Zaleca się, aby pobyt w SPA potrwał siedem dni.

Miłośniczkom SPA przypadnie do gustu oferta krakowskiego ośrodka Faroma Hotel Business&SPA. Przez trzy dni zyskasz wspaniałe samopoczucie i pewność siebie dzięki atrakcyjnym zabiegom – masażom, saunie i innym. Możesz liczyć na luksusowe traktowanie i sensualne przeżycia z szampanem, truflami i pielęgnacją stóp, aby były gładkie oraz pachnące.