Zaznacz stronę

Nie masz pary i zastanawiasz się, czy warto samemu wyjechać na urlop? Oczywiście, że warto! Wakacje w pojedynkę będą równie udane i relaksujące, jak te spędzone w parze czy z rodziną. Jeśli jednak obawiasz się wścibskich spojrzeń i pytań uczestników klasycznej wycieczki, wybierz nowość – wycieczki dla singli.

Wbrew pierwszemu skojarzeniu wycieczki dla singli nie są organizowane po to, aby kojarzyć na nich pary. Tym zajmują się biura matrymonialne i taka jest polityka portali randkowych. Podczas wycieczek dla samotnych panuje inne przekonanie – singiel ma mieć możliwość spędzenia wspaniałego urlopu bez niedogodności związanych z pobytem w pojedynkę. Co to oznacza? Osoby bez pary nie muszą np. pozwolić, by dokwaterowano im kogoś do pokoju. Specjalnie opracowane wycieczki dla samotnych są bardzo atrakcyjne, ciekawe i sprzyjające rozrywce. Można także wybrać opcję regeneracji w SPA albo ofertę wyprawy objazdowej – możliwości jest wiele.

Inne zalety wycieczki dla singli? Osoba bez pary może czuć się swobodnie, nie krępuje jej obecność dzieci czy zakochanych w najbliższym otoczeniu. W zależności od charakteru wycieczki, singiel może korzystać z wielu możliwości, których unika się w przypadku rodzin z dziećmi – sporty ekstremalne, długie wieczory rozrywkowe itp. Pary często mają opory przed np. wizytami w różnych klubach rozrywki a podczas wycieczek dla singli nie ma tego problemu: każdy ma prawo bawić się według uznania.

Wycieczki dla samotnych stają się coraz popularniejszą firmą wypoczynku – przybywa bowiem osób, które świadomie decydują się na bycie singlem. Dziś posiadanie drugiej połówki, rodziny i dzieci nie jest priorytetem, dlatego tak ważne jest, aby także pod względem wypoczynku single mogły znaleźć coś naprawdę ciekawego i atrakcyjnego dla siebie.

Podczas wycieczki może oczywiście zdarzyć się, że spotkasz osobę, która Cię zauroczy lub nawet się zakochasz – nie jest to jednak głównym założeniem wycieczek tego typu. Podczas nich stawia się głównie na udany wypoczynek i dobrą zabawę, dlatego jeśli tego właśnie szukasz a boisz się wyjechać sam, zdecyduj się na ofertę dla singla już dziś!