Zaznacz stronę

Maj bywa miesiącem niezwykle ważnym dla dzieci podążających do pierwszej eucharystii. Wiele stresu połączonego z organizacją komunii mają również rodzice. Zastanówmy się w jaki sposób wyprawić przyjęcie komunijne tak, aby był to długo pamiętany okres?

Gdy wytwarzamy przyjęcie komunijne i zapraszamy dużą ilość osób warto skorzystać z firm proponujących catering na komunie kraków. Zamówienie wysmażenia dań przez firmę cateringową, przyzwoli zaoszczędzić nam czas, bez długiego przebywania w kuchni. Pożądane byłoby, wyselekcjonować firmę, jaka będzie solidna. Odpowiednio jest w tego typu sprawie doradzić się przyjaciół, jacy mieli okazję korzystać z propozycji tego rodzaju przedsiębiorstwa. Dobrze jest też poszukać reputacji w sieci internet.

Kiedy już dylemat przygotowania posiłków zostanie rozwiązany, zostaje kłopot wyboru miejsca imprezy. Jeśli nie mamy sporego ogrodu, albo letniskowego domku, najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie lokalu. Postarajmy się wyszukać taką restaurację, która posiada otwartą przestrzeń. Gdy dzień eucharystii będzie ciepły, możliwość celebrowania na rześkim powietrzu będzie specjalnym plusem.

Niezapomniane przyjęcie komunijne, nie może się odbyć bez animatora okresu wolnego. Porządny animator, potrafi sprawić, że dzieci będą pamiętać dzień eucharystii niezwykle długo. W internecie jest wiele spółek oferujących usługi animacyjne. Poszukajmy animatora, który posiada jak najwięcej zdolności na przykład skręcanie balonów, malowanie twarzy, klaunada bądź tańce animacyjne.

Pamiętajmy, że dzień pierwszej eucharystii musi być, przede wszystkim świętem o rozmiarze duchowym. Starajmy się, aby okazałością imprezy, nie przysłonić dziecku tego wymiaru. Podarunki powinny okazać się skromne oraz odpowiednie do wieku dziecka -zdobywanie drogocennych quadów bądź najświeższych smartfonów, nie jest dobrym wyjściem. Zadbajmy o to, aby nasze dziecko doświadczyło taki okres w aurze skupienia i poczucia, że my również przeżywamy ten ważny dla niego okres.

Dzień pierwszej eucharystii powinien być fantastycznym czasem. Sprawmy wszystko, aby wszystkie wydarzenia takiego dnia były bajeczne i przeżyte razem z dzieckiem. Z pewnością wzmocni to nasze więzi rodzinne.